Snežienkova 1/A, 971 01 Prievidza

Pre koho je určené a k čomu je potrebné základné školenie GMP?

KATEGÓRIA

 

V našom školení Vás oboznámime pútavou formou prečo, pre koho, a na aký účel by sme mali ovládať zásady systému a fungovania GMP alias správnej výrobnej praxe. 

  • Možno ho považovať aj za základné vstupné alebo prípravné školenie ak uvažujete, že sa vydáte na cestu Vašej kariéry do farmaceutickej výroby alebo ste práve začali pracovať v takejto spoločnosti. Zistíte čo Vás čaká a či ste vhodný na takúto prácu.
  • Možno sa zaujímate o vstup do podnikania práve v tejto oblasti a pre všeobecnú informáciu by ste si radi rozšírili pohľad na jednu z najzložitejších a najprísnejších výrobných postupov v priemysle. A ak už ste na pozícii v takejto spoločnosti je dobré poznať systém a zásady od základu, aby ste mohli budovať a rozvíjať spoločnosť, v ktorej pracujete úspešne ďalej
  • Ak už vo farmácii pracujete môže Vám toto školenie pomôcť rozšíriť si prehľad o všeobecných zásadách.
  • Ak nie ste spoločnosťou z oblasti farmácie, ale do takýchto spoločností dodávate alebo chcete dodávať, je potrebné toto školenie pre audit, ktorý Vás určite čaká, kde bude potrebné preukázať systém plnenia požiadaviek pre dodávku do farmaceutických spoločností. Chcete obstáť v konkurencii? Tak určite nevynechajte toto školenie! Pochopíte systém a audit vždy prebehne v poriadku

Školenie prinesie ucelený pohľad na zásady GMP, tvorbu dokumentácie, postupnosť krokov pri tvorbe dokumentov, ich uvedenie do praxe a zavedenie do plne kontrolovanej rutinnej činnosti, ktorá bude spĺňať a tie najprísnejšie požiadavky. Odpovede na to ako má fungovať systém, tak aby zabezpečil stálu kvalitu, kontrolu a výrobu liekov rôznych foriem.

Tešíme sa na Vás na školení.

Školenia z rovnakej oblasti

Názov školenia Trvanie školenia Miesto konania Cena Najbližší termín
1 deň (8:00 - 12:00)
Zľava -30 % Online 420,00 € 294,00 €
352,80 € s DPH
01.12.2021 + 1

Podobné články

Teplota – najkritickejší faktor ovplyvňujúci kvalitu liekov

KATEGÓRIA

Každý liek obsahuje jednu prípadne viac účinných látok, ktoré vykazujú stabilitu počas deklarovanej doby a za presne stanovených podmienok. Pri nedodržaní týchto kritérií liek stráca svoju účinnosť, znižuje sa jeho kvalita a bezpečnosť, čím je v ohrození aj život pacienta. Najviac v ohrození čo sa týka nedodržania teplotných podmienok sú termolabilné lieky.

Dozvedieť sa viac

Nežiadúce účinky & systém ich hlásení (Farmakovigilancia)

KATEGÓRIA

Nežiadúci účinok (ďalej len NÚ), v súčasnosti najviac skloňovaný pojem najmä v súvislosti s vakcináciou proti ochoreniu korona vírusu Covid 19. Je potrebné si uvedomiť, že akýkoľvek liek uvedený na trh môže mať nežiadúci účinok / nežiadúcu reakciu. Každý z nás však môže zareagovať na liek inak, preto sa u niekoho neželaná reakcia prejaví a u iného vôbec nie. Pre každý liek je nutné poznať nielen jeho pozitívne vlastnosti ale aj negatíva a rôzne obmedzenia. V príbalovom letáku všetkých registrovaných liekov nájdete aj vy popis nežiadúcich účinkov, ktoré môže liek vyvolať. Vieme však definovať čo sú nežiadúce účinky, kedy je nutné nahlásiť nežiadúci účinok, ako sa zachovať v prípade ak ste Vy alebo Váš blízky zaznamenali nežiadúci účinok po užití lieku?

Dozvedieť sa viac

Bezpečná distribúcia vakcín a očkovanie je výzva na celý rok 2021

KATEGÓRIA

V súvislosti so spomínanou aktuálnou pandemickou situáciu sa na prelome rokov stala veľkou výzvou práve distribúcia vakcín na boj proti ochoreniu COVID-19. Prvé, zatiaľ podmienečne schválené vakcíny zo strany Európskej liekovej agentúry,  si totiž vyžadujú extrémne nízku teplotu tak pri preprave, ako aj pri skladovaní.

Dozvedieť sa viac

Zdravotnícky systém v čase koronakrízy funguje len vďaka vzájomnej lojalite a viere v poslanie

KATEGÓRIA

Núdzový stav vyhlásený v rámci prvej, aj druhej vlny pandémie na Slovensku postavil zdravotníkov do situácie, na ktorú takpovediac nikto nemá „vypísaný recept“. A tak prichádzajú na rad individuálne, neraz kreatívne riešenia, ako zabezpečiť pre slovenských pacientov dostupnú a bezpečnú zdravotnú starostlivosť a dostatok liekov.

Dozvedieť sa viac

Newsletter