Snežienkova 1/A, 971 01 Prievidza

Norma ISO / IEC 17025 zabezpečí Vášmu laboratóriu exkluzivitu!

KATEGÓRIA

Implementácia tejto normy môže priniesť niekoľko výhod pre Vaše laboratórium aj Vašich zákazníkov:

 

  1. Zvýšenie dôveryhodnosti a reputácie: ISO / IEC 17025 je medzinárodne uznávaná norma, a preto jej implementácia zvyšuje dôveryhodnosť a reputáciu laboratória. To môže pomôcť získavať nových zákazníkov a udržať existujúcich. Môže zabezpečiť, že laboratórium bude mať licenciu na vykonávanie určitých testov a kalibrácií, ktoré sú potrebné pre jeho činnosť.
  2. Zlepšenie kvality a spoľahlivosti výsledkov: ISO / IEC 17025 stanovuje štandardy pre testovanie a kalibráciu, založených na najlepších medzinárodných postupoch a zaručujúce vysokú kvalitu výsledkov.
  3. Zlepšenie procesov: Implementácia ISO / IEC 17025 vyžaduje, aby laboratórium mala vynikajúce procesy riadenia kvality a súvisiacu riadiacu dokumentáciu. To môže pomôcť laboratóriu zlepšiť svoje core business procesy a zvýšiť ich efektivitu.
  4. Zvýšenie spokojnosti zákazníkov: Vysoká kvalita testovania a kalibrácie, ktorú zaručuje ISO / IEC 17025, môže zvýšiť dlhodobú spokojnosť zákazníkov. Laboratórium, ktoré má úspešne implementované normu ISO / IEC 17025, môže svojim zákazníkom poskytovať preukázateľne presné a spoľahlivé výsledky testovania a kalibrácie.
  5. Znižovanie rizika: ISO / IEC 17025 vyžaduje, aby laboratórium malo zavedený proces riadenia rizík. Týmto spôsobom sa výrazne znižujú riziká nepresností alebo chýb v testovaní a kalibrácii. 
  6. Zvýšenie zodpovednosti a prístupu zamestnancov laboratória: Ubezpečenie sa, že všetci zamestnanci laboratória budú dodržiavať rovnaké postupy a štandardy pri výkone aktivít. Zvýši sa tak ich povedomie a motivácia, pretože cítia, že ich práca je dôležitá, s vedomím, že ich jednotlivé výstupy sú precízne monitorované a hodnotené.

 

Celkovo je implementácia požiadaviek a akreditácia laboratória v zmysle normy ISO /IEC 17025 vysoko prospešná pre akékoľvek laboratórium a jeho zákazníkov, pretože zaručuje kvalitu testovania a kalibrácie, pričom vytvára nepopierateľnú dôveryhodnosť laboratória. 

 

Možno sa Vám zdá, že táto norma je popísaná príliš technicky a nezrozumiteľne, pričom príprava na akreditáciu Vášho laboratória sa Vám zdá príliš časovo náročné. Preto je tu náš tím odborníkov, aby sme Vám preukázali, že vypracovanie potrebnej riadenej dokumentácie systému kvality a ostatných náležitostí je možné s našou pomocou vykonať ľahko a elegantne. Na konci obojstranného snaženia je udelenie platnej akreditácie, čím značne zvýšite kredit Vášho laboratória a Vaše postavenie na medzinárodnom trhu tým bude nepopierateľné. 

Pre viac informácií o norme ISO /IEC 17025 sa neváhajte prihlásiť na naše školenia.

 

Školenia z rovnakej oblasti

Názov školenia Trvanie školenia Miesto konania Cena Najbližší termín
3 dni (8:00 - 14:00)
Online 359,00 €
20.05.2024 - 21.05.2024, 31.05.2024 + 3

Podobné články

Svetový deň whistleblowerov - Akí sú najznámejší oznamovatelia?

KATEGÓRIA

Svetový deň whistleblowerov sa oslavuje 23. júna. Je to deň, kedy si pripomíname a podporujeme snahu whistleblowerov a ich dôležitú úlohu v odhaľovaní korupcie. Akí sú najznámejší oznamovatelia a čo pomohli odhaliť?

Dozvedieť sa viac

Nový systém na nahlasovanie nekalých praktík – Nahlas.to!

Pre všetky organizácie nad 50 zamestnancov a orgány verejnej moci, ktoré zamestnávajú viac ako 5 zamestnancov sme vypracovali komplexný program na plnenie legislatívy v oblasti ochrany oznamovateľov protispoločenskej činnosti. Zverte sa do rúk odborníkov a získajte silný nástroj na upozorňovanie na nezákonné alebo neetické konanie!

Dozvedieť sa viac

Spoločnosť CeMS podporuje cez Vianoce aj 4-nohých miláčikov bez domova

KATEGÓRIA

Sme zástancom, že každý by mal nájsť svoj darček pod stromčekom. Tento rok naša spoločnosť CeMS vybrala v rámci Vianočnej pomoci 4-nohých miláčikov bez domova. Konkrétne išla pomoc v hodnote 600€ pre 3 vybrané združenia, ktoré zabezpečujú dočasnú alebo dlhodobú starostlivosť pre psov a mačky. 

Dozvedieť sa viac

10 pravidiel a postupov kybernetickej bezpečnosti pre Vašu organizáciu

KATEGÓRIA

Kybernetická bezpečnosť je rozsiahly proces a jeho zavedenie je potrebné už aj v najmenšej spoločnosti. Ako vôbec začať a čo patrí medzi základné pravidlá, ktoré by mala plniť každá organizácia?

Dozvedieť sa viac

Newsletter

Súbory cookie:

S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie.
Ak povolíte všetky cookies a navštívite nás nabudúce, pripojíte sa vďaka ním rýchlejšie, a náš web vám ponúkne relevantné informácie a umožní vám počas objednávky jednoduchšie vyplniť vaše údaje. Súbory cookies používame najmä na anonymnú analýzu návštevnosti a vylepšovania našich stránok. Ak sa rozhodnete neakceptovať cookies, nebudete môcť používať niektoré funkcie na našej webovej stránke.